Pałac Brzeźno SPA & Golf to zjawiskowy i urzekający pięknem architektury Zespół Pałacowo – Parkowy położony na malowniczych terenach Wzgórz Trzebnickich, zaledwie 30 km od Wrocławia. Do dyspozycji gości oddano 40 pokoi ulokowanych w trzech budynkach (Pałac, Dom Klubowy i Domek nad stawem) oraz restaurację oferującą pyszną kuchnię opartą na zdrowych i lokalnych produktach. W klimatycznych wnętrzach pałacowych piwnic kryje się strefa Wellness & SPA oferująca bogaty wybór zabiegów i masaży regenerujących oraz pielęgnujących ciało, w tym ceremonii i rytuałów. W strefie Wellness znajduje się zbawienna dla zdrowia tężnia w grocie solnej, która dzięki wysokiemu stężeniu jodu jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na astmę.

Osoby lubiące odpoczynek w dobrym towarzystwie mogą odprężyć się zażywając kąpieli w naturalnym suszu piwnym, która ma dobroczynny i rozluźniający wpływ na kondycję skóry, a towarzyszy jej degustacja piwa prosto z beczki. Na gości czekają także cztery komfortowe i odprężające sauny: solna sucha, Infrared, fińska sucha oraz łaźnia parowa.

W Pałacu Brzeźno można aktywnie spędzić czas. Znajduje się tutaj Gradi Golf Club, czyli jedno z najpiękniejszych i najlepiej przystosowanych do profesjonalnej gry pól golfowych w Polsce oraz pole do Minigolfa. Dodatkowo, można skorzystać z pałacowej wypożyczalni rowerów, kortów tenisowych czy zrelaksować się spacerując i odpoczywając na łonie natury.

Zdjęcie ze strony Facebook Pałac Brzeźno