Park Aktywności „Czarodziejska Góra”

  Podobne obiekty, wydarzenia

  Kaplica trzech osób w Zagaciu

  Czas powstania: 1895 Opis cech fizycznych: Kaplica zadaszona w barwach...

  Kościół śś. Piotra i Pawła w Bolechowicach

  Czas powstania: pierwotny kościół istniał już w latach 1325-1327 Opis...

  Pałac Radziwiłłów w Balicach

  Czas powstania: obecny pałac jest wynikiem przebudowy w latach...

  Figura św. Jana Nepomucena w Aleksandrowicach

  Czas powstania: 1755 Opis cech fizycznych: Figura przydrożna św. Jana...

  Kaplica Jerozolimska w Przegini Narodowej

  Czas powstania: 1990-1991 Opis cech fizycznych: W pięknej, leśnej scenerii...

  Udostępnij

  Park Aktywności „Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju to emocje, aktywnie spędzony czas i dobra zabawa dla całej rodziny!

  Park Aktywności znajduje się blisko centrum Jedliny Zdroju, przy ul. Poznańskiej park, oferuje 5 tras parku linowego, tor saneczkowy i wieżę wspinaczkową z trzema stopniami trudności -wszystko to w okresie letnim zapewni moc wrażeń i niezapomniane przeżycia! W pobliżu dostępne są także inne atrakcje, m.in. szereg tras rowerowych singletrack, wypożyczalnia rowerów, a także kawiarnie i bardzo klimatyczne tereny spacerowe, włącznie z terenem uzdrowiskowym.

  WIEŻA WSPINACZKOWA

  Osiągnij wysoki poziom wytrwałością i motywacją wspinając się na wysokość 15 metrów!
  Dla wszystkich tych, którzy lubią zdobywać. W tym konkretnym przypadku chodzi o szczyt na wysokości 15 metrów. Do wyboru 3 ściany o różnym stopniu trudności. Satysfakcja gwarantowana! Piękne widoki również.

  fot. Wieża wspinaczkowa
  Wieża wspinaczkowa

  TOR SANECZKOWY

  600 m długości i kilkanaście zakrętów. Jak na igrzyskach olimpijskich. Emocje dla całej rodziny.
  Zjazd saneczkami po rynnie w regulowanym przez siebie rytmie. Można więc sunąć swobodnie, podziwiając malownicze otoczenie przyrody albo poczuć wiatr we włosach, dużą prędkość i siłę odśrodkową na zakrętach. Warto spróbować wszystkich opcji!

  fot. Tor saneczkowy
  Tor saneczkowy

  PARK LINOWY

  Dostarczy wrażeń na wysokim poziomie na trasach Maluch, Junior, Standard, Extremum i Tyrolska.

  fot. Park linowy
  Park linowy

  TRASA MALUCH
  Trasa dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Na długości 110 metrów rozmieszczonych jest16 fascynujących, kolorowych przeszkód. To niezwykle emocjonująca i całkowicie bezpieczna zabawa – asekurację zapewniają atestowane siatki asekuracyjne.

  TRASA JUNIOR
  Ekscytujący tor przeszkód dla odważnych maluchów. Z każdym następnym krokiem poczują się jak prawdziwi zdobywcy. Długo niezapomniane przeżycia gwarantowane!

  TRASY STANDARD
  Spróbuj sił na standardowej trasie i przekonaj się o swoich możliwościach sprawności fizycznej. Trasa jest niezmiernie zróżnicowana, dlatego pasjonaci wspinaczki znajdą tutaj zarówno elementy do balansowania, przejeżdżania, wspinania się oraz do przeskoków.

  TRASA EXTREMUM
  Trasy dla lubiących wyzwania i dreszczyk emocji. W miarę wzrostu wysokości, na której się poruszasz nad ziemią, rośnie adrenalina i poczucie własnej wartości. Kończąc trasę możesz śmiało zaliczyć się do grona twardzieli!

  TRASA TYROLSKA
  Dla nieustraszonych wielbicieli naprawdę mocnych wrażeń, bez lęku wysokości, pragnących poczuć się jak Tarzan. Prawdziwa „jazda bez trzymanki”, choć pod czujnym okiem instruktora.

  fot. Trasa tyrolska
  Trasa tyrolska